U tvorby webových stránek je pro nás nejdůležitější kvalitní obsah, špičková grafika a skutečnost, že web, který vytvoříme, se uživatelům snadno používá. Webové stránky Vás mají reprezentovat, plnit vytyčený cíl ve Vašem podnikání či ostatních aktivitách a odrážet potřeby uživatelů.

Naše společnost poskytuje webdesing a veškeré služby, které jsou s ním úzce spojené, počínaje prvotní analýzou, kdy určíme cílovou skupinu uživatelů a cíl internetových stránek, až po samotnou realizaci internetových stránek a následný servis a správu internetových stránek. Kvalitu naší práce můžete posoudit v referencích.


TŘI VARIANTY TVORBY WWW STRÁNEK


Jednoduché webové stránky (webová vizitka)

Jednoduché www stránky jsou nejrychlejší a nejlevnější varianta pro velmi nenáročné weby bez speciálních funkcí. Hodí se především pro klienty, kteří www stránky příliš často neaktualizují a chtějí zejména podávat základní informace pro své zákazníky - návštěvníky.

od 14.900,- Kč
Standardní webové stránky (redakční systém)

Standardní www stránky jsou pokročilejším webem, které se hodí zvláště pro moderní aktualizované webové stránky. Web je vytvořen pomocí redakčního systému, díky němuž můžete přidávat neomezené množství stránek, modulů a jiných dynamických prvků na Váš web. Úprava webu probíhá z přehledné a jednoduché administrace.

od 19.900,- Kč
Profi řešení na míru (redakční systém + základní SEO optimalizace)

Poslední variantou www stránek je špičkový redakční systém s nájnáročnějšími funkcemi. Jedná se o nejžádanější variantu, která je nejvíce časově náročná. Balíček obsahuje kompletní full-service od výběru webhostingu a domény, instalaci a nastavení redakčního systému, profesionální grafickou šablonu na míru, instalaci modulů dle výběru zákazníka, základní SEO optimalizaci pro vyhledávače a kompletní naplnění webu daty.

od 24.900,- Kč


Smyslem naší práce je vytvořit kvalitní a kreativní webové stránky, které se stanou Vašim opravdovým pomocníkem. Pokud máte zájem o spolupráci, budeme rádi, když nás kontaktujete.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat