chalupa-pieniny tvorba www

Markéta Astalošová / majitelka penzionu

Prenájom chalupy si žiada aj reklamu, preto sme sa rozhodli touto cestou osloviť asi 4 firmy na návrh webu. Na doporučenie kamaráta sme navštívili aj firmu Specialweb a osobne pána Ing. Hasalu. Jeho schopnosti a predošlá práca, nás presvedčili o tom, že to bude práve specialweb, kto nám tie stránky vytvorí.  A jednou vetou je to presne to, čo sme chceli.

Spokojní sme s prácou a hlavne s komunikáciou. Potrebujete niečo, čo Vás hneď napadne, napíšete, alebo prekonzultujete osobne a nič nie je nemožné, všetko to išlo ako po masle. Super spolupráca. Ďakujeme, Doporučujeme!


Tvorba internetových stránekVáclav Salajka / ředitel Oblastní charity Hdodnín

Velmi děkujeme firmě Specialweb Petra Hasaly za vstřícný přístup a profesionalitu, se kterou vytvořil naše webové stránky. Především hodnotíme pěkný design a pro nás jednoduchou administraci. V případě jakéhokoli problému jsme se mohli vždy spolehnout na velmi rychlé a příjemné jednání. Přehlednost a efektivitu jsme zaznamenávali i od uživatelů našich služeb. Všem, kdo se teprve chystají na své webovky, můžeme Specialweb určitě doporučit. Jelikož jsme byli nuceni přistoupit k jednotnému vizuálnímu stylu webů Charity ČR, s původním webem jsme byli více než spokojeni.

Za Oblastní charitu Hodonín děkují Václav Salajka a Martin Bohůn


Mgr. Jiří Břínek / zástupce ředitele základní školy ZŠ710

Společnost Specialweb jsme oslovili loňského roku, v době, kdy jsme potřebovali inovovat naši internetovou prezentaci. Dnes můžeme říct, že Specialweb byla skvělá volba. Oceňujeme především:

  • rychlost reakce na naše požadavky a tím i neustálá aktualizace obsahu,
  • kvalitní webdesign stránek včetně virtuální 3D prohlídky školy,
  • redakční systém přístupu pro všechny zainteresované zaměstnance školy,
  • propojení se sociálními sítěmi, kde mají možnost komunikovat i naši žáci,
  • podstatné zvýšení návštěvnosti našich stránek a tím i všeobecnou informovanost o nás jako vzdělávací instituci,
  • archivaci zveřejněných článků a všech fotografií z akcí školy, takže si žáci i jejich rodiče kdykoliv v budoucnosti přečtou a prohlédnou to, co již mohli zapomenout.

Doporučujeme všem, kteří se nemohou rozhodnout. Všem, kterým záleží na kvalitě.


Ing. Petr Voleš / Power Plate studio Vyškov

Provozujeme menší Power Plate studio ve Vyškově. Firmu Specialweb.cz jsme oslovili na jaře loňského roku, abychom prezentovali své služby prostřednictvím internetu a seznámili potenciální klienty s do té doby ve Vyškově méně známou ale populární formou cvičení. Ing. Hasala pro nás vytvořil web, jehož vzhled ocenilo mnoho našich klientů, včetně velmi povedené virtuální 3D prohlídky.

Díky internetovým stránkám, které měsíčně navštíví několik stovek lidí, naši klienti získají potřebné informace v přehledné struktuře.

rovozujeme menší Power Plate studio ve Vyškově. Firmu Specialweb.cz jsme oslovili na jaře loňského roku, abychom prezentovali své služby prostřednictvím internetu a seznámili potenciální klienty s do té doby ve Vyškově méně známou ale populární formou cvičení. Ing. Hasala pro nás vytvořil web, jehož vzhled ocenilo mnoho našich klientů, včetně velmi povedené virtuální 3D prohlídky. Díky internetovým stránkám, které měsíčně navštíví několik stovek lidí, naši klienti získají potřebné informace v přehledné struktuře.

Provozujeme menší Power Plate studio ve Vyškově. Firmu Specialweb.cz jsme oslovili na jaře loňského roku, abychom prezentovali své služby prostřednictvím internetu a seznámili potenciální klienty s do té doby ve Vyškově méně známou ale populární formou cvičení. Ing. Hasala pro nás vytvořil web, jehož vzhled ocenilo mnoho našich klientů, včetně velmi povedené virtuální 3D prohlídky. Díky internetovým stránkám, které měsíčně navštíví několik stovek lidí, naši klienti získají potřebné informace v přehledné struktuře.

RYCHLÝ KONTAKT

Ing. Petr Hasala

MOB: (+420) 776 137 103
EMAIL: info@specialweb.cz
SKYPE: bazyczech

Newsletter

Facebook

Tvorba www stránekPřipojte se k našim fanouškům a spokojeným zákazníkům na facebooku