There are no translations available.

V současné době neustálého rozvoje moderních informačních technologií je velice důležité držet s tímto trendem krok a neztratit tak náskok před konkurencí. Vhodným moderním nástrojem pro Vaši propagaci a zviditelnění je právě využití virtuální 3D prohlídky.

Virtuální 3D prohlídka je účinná a vyhledávaná forma prezentace, která umožňuje prostřednictvím sférických panoramatických fotografií, orientační prohlídku Vašich prostor. Poutavým způsobem, prostřednictvím internetu, případně propagačního CD, nabídnete svoje prostory návštěvníkům Vašich webových stránek, klientům, partnerům, potencionálním zákazníkům. Získejte tak náskok před konkurencí a využijte potenciálu současných moderních technologií k Vašemu prospěchu.

Zhotovíme Vám sférické panorama 360°, které následně propojíme do přehledné a graficky přitažlivé virtuální prohlídky, která může být dále doplněna mapkou, různými textovými informacemi, obrázky, dokonce i zvukovým doprovodem. Takto zhotovená virtuální prohlídka umožní dokonalou prostorovou představu o prezentovaných prostorech. Virtuální 3D prohlídku zpracujeme na míru dle Vašich požadavků. V případě, že nemáte jasnou představu nebo čas se prohlídkou zabývat, o vše se rádi postaráme za Vás.


Virtuální 3D prohlídka - CENÍK


Ukázky realizovaných virtuálních 3D prohlídek naleznete v referencích

AKCE!
Nyní sleva 10% ze standardního ceníku na virtuální prohlídky jakéhokoliv rozsahu.